• Ośrodek mieści się w głównym budynku Szkoły Podstawowej nr. 2 (wejście od ulicy Plantowej) w bardzo dogodnej lokalizacji. Znajdujemy się obok przystanku autobusowego relacji Dworzec PKP Pruszków- przystanek Plantowa; 5 min od głównej pętli autobusowej relacji Warszawa-Pruszków, Błonie/Grodzisk Maz- Pruszków, WKD Pruszków; 15 minut pieszo od PKP SKM.
  • Parking mieści się przy ulicy Plantowej.
  • W samym Ośrodku znajdują się sala dydaktyczne mogąca pomieścić do 30 osób.
  • Ośrodek nasz dysponuje również placem manewrowym przeznaczonym do praktycznej nauki jazdy wózkiem jezdniowym podnośnikowym. Plac wyłożony jest kostką, do naszej dyspozycji jest regał magazynowy / celem ćwiczeń wysokiego składowania /, palety oraz wózek jezdniowy STHILL. Plac manewrowy znajduje się w Pruszkowie przy ul. Komorowskiej 24 na terenie Firmy Techniprot.